Analityk Biznesowo - systemowy

Zakres obowiązków

  • zbieranie, analiza i dokumentacja wymagań (FURPS)
  • opracowanie przypadków użycia i modelów procesów biznesowych
  • współpraca z zespołem programistów i architektów
  • weryfikacja rozwiązań informatycznych w kontekście wymagań biznesowych
  • udział w testach akceptacyjnych
  • przygotowywanie dokumentacji użytkowej systemów informatycznych
  • przeprowadzanie szkoleń dla klienta i użytkowników systemu
  • identyfikacja problemów i generowanie rozwiązań w obszarze procesów biznesowych

Poszukiwane kompetencje

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualna wiedza z zakresu stosowanych technologii systemów informatycznych
  • umiejętność pozyskania i analizy wymagań biznesowych
  • praktyczna znajomość języka UML
  • umiejętność opracowania wymagań w narzędziach CASE
  • doświadczenia w pracy z wykorzystaniem lekkich metod wytwarzania oprogramowania
  • łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość i umiejętność współpracy w zespole
  • doświadczenie w relacjach z klientem, zamawiającym usługi
  • umiejętność prezentacji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowa jaka Ci pasuje UoP, B2B
  • pracujemy w małych teamach - zwinnie i przyjemnie
  • ciekawe i pełne wyzwań zadania
  • realny wpływ na rozwój firmy i jej produktów
  • możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
  • elastyczne godziny pracy
  • jeśli nie jesteś fanem zgiełku korporacji, to praca w naszej kilkudziesięcioosobowej firmie, która zachowała swoją bezpośrednią i życzliwą kulturę pracy, może być wyjątkowo atrakcyjna
  • inne benefity: dopłata do karty Multisport, pakietu medycznego, wyjazdy integracyjne

Aplikujhttps://omegacode.elevato.net/pl/analityk-biznesowo-systemowy,ja,95?source=1008