Administrator Linux

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie serwerami www Apache, Nginx

  • Zarządzanie serwerami baz danych

  • Administracja serwerami poczty

  • Administracja urządzeniami sieciowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość administracji systemem Linux (Debian/Ubuntu, CentOS)

  • Znajomość konfiguracji serwerów www: Apache, Nginx

  • Znajomość konfiguracji PHP

  • Znajomość baz danych: MySQL, PostgreSQL, Oracle, MSSQL

  • Umiejętność zarządzania serwerami poczty

  • Znajomość technologii wirtualizacji

  • Znajomość języków skryptowych bash, Perl, Python.

  • Znajomość narzędziami do automatyzacji/konfiguracji np. Ansible

  • Znajomość CI/CD np. gitlab

  • Znajomość technologii VPN (OpenVPN, IPSec)

  • Umiejętność konfiguracji przełączników, routerów, firewalli

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji techniczne

Mile widziane:

  • Znajomość Klastrowania aplikacji webowych

  • Znajomość Load Balancing aplikacji webowych

  • Znajomość Narzędzi monitoringu

  • Znajomość administracji systemem Windows Serwer

  • Znajomość administracji Active Directory

  • Znajomość ITIL

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowa jaka Ci pasuje UoP, B2B

  • realny wpływ na rozwój biznesu i współpracę z zespołem profesjonalistów

  • korzystamy z Redmine, rozmawiamy na MS Teams’ach, rozwijamy kod przy użyciu Gita

  • pracujemy w małych teamach - zwinnie i przyjemnie

  • możliwość wyboru pomiędzy pracą zdalną, pracą w biurze w Warszawie, Białymstoku

  • pracę z wykorzystaniem najnowszych systemów, narzędzi i technologii Microsoft

  • ciekawe i pełne wyzwań zadania

  • realny wpływ na rozwój firmy i jej produktów

  • możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji

  • elastyczne godziny pracy

  • jeśli nie jesteś fanem zgiełku korporacji, to praca w naszej kilkudziesięcioosobowej firmie, która zachowała swoją bezpośrednią i życzliwą kulturę pracy, może być wyjątkowo atrakcyjna

  • inne apanaże: dopłatę do karty Multisport, pakietu medycznego, wyjazdy integracyjne

Aplikuj: https://omegacode.elevato.net/pl/midsenior-php-developer,j,81