Analityk biznesowo-systemowy (Expert)

Zakres obowiązków:

  • zbieranie, analiza i dokumentacja wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • definiowanie rozwiązań i architektury dla systemów w zgodzie z wymaganiami interesariuszy
  • projektowanie systemów IT i ich integracji
  • współpraca z klientem, zespołem programistów i analityków
  • weryfikacja rozwiązań informatycznych w kontekście wymagań biznesowych
  • przygotowywanie dokumentacji systemów informatycznych
  • przeprowadzanie szkoleń dla klienta i użytkowników systemu
  • identyfikacja problemów i generowanie rozwiązań w obszarze procesów biznesowych

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • szeroka wiedza z zakresu stosowanych technologii w IT
  • umiejętność pozyskania i analizy wymagań biznesowych
  • umiejętność projektowania systemów IT
  • umiejętność projektowania integracji systemów (REST, SOAP)
  • znajomość systemów DAM, PIM, CRM
  • praktyczna znajomość UML i BPMN
  • podstawy programowania w dowolnym języku
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz rozwiązań NoSQL
  • umiejętność opracowania wymagań w narzędziach CASE
  • latwość nawiązywania kontaktów, otwartość i umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowa jaka Ci pasuje UoP, B2B
  • realny wpływ na rozwój biznesu i współpracę z zespołem profesjonalistów
  • możliwość wyboru pomiędzy pracą zdalną, pracą w biurze w Warszawie, Białymstoku
  • pracę z wykorzystaniem najnowszych systemów, narzędzi i technologii Microsoft
  • ciekawe i pełne wyzwań zadania
  • realny wpływ na rozwój firmy i jej produktów
  • jeśli nie jesteś fanem zgiełku korporacji, to praca w naszej kilkudziesięcioosobowej firmie, która zachowała swoją bezpośrednią i życzliwą kulturę pracy, może być wyjątkowo atrakcyjna
  • inne apanaże: dopłatę do karty Multisport, pakietu medycznego, wyjazdy integracyjne

Aplikujhttps://omegacode.elevato.net/en/analityk-biznesowo-systemowy-expert,j,68