Programista Java

Opis stanowiska:

  • Implementacja komponentów biznesowych w technologii Java EE
  • Implementacja algorytmów logiki biznesowej w oparciu o specyfikację biznesową
  • Implementacja testów jednostkowych
  • Integracja z systemami zewnętrznymi
  • Wsparcie procesów analizy
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku: Programista Java (minimum 3  lata)
  • Bardzo dobra znajomość programowania w języku Java EE oraz Java SE
  • Bardzo dobra znajomość serwerów aplikacyjnych: Tomcat, Glassfish, JBoss, WildFly
  • Znajomość WebServices (SOAP/REST)
  • Znajomość Maven
  • Praktyczna znajomość narzędzi systemu kontroli wersji (GIT/SVN)
  • Znajomość baz danych Oracle/PostgreSQL/JDBC
  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole
  • Bardzo dobra komunikatywność, kreatywność i otwartość
  • Sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • WebSphere MQ
  • JBossFuse / Apache ServiceMix / Apache Camel
  • Apache Kafka
  • PrimeFaces
  • Apache POI