Programista PHP - Deweloper

Zakres obowiązków:

  • Implementacja komponentów biznesowych w technologiach PHP

  • Implementacja algorytmów logiki biznesowej w oparciu o gotową specyfikację biznesową

  • Implementacja testów jednostkowych

  • Integracja z relacyjnymi bazami danych

  • Wsparcie procesów analizy

  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP w wersji 5, Zend Framework, HTML, CSS, JQuery

  • Bardzo dobra znajomość SQL i umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (preferowany MySQL)

  • Sumienność i dokładność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość Symfony 2, Twitter Bootstrap, AJAX, XML, UML, SVN, PHP Storm IDE, MySQL Workbench

  • Znajomość CMS Pimcore

  • Umiejętność i chęć rozwoju obszarów analitycznych

  • znajomość PhpStorm IDE

Oferujemy:

  • Stabilne warunki współpracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale

  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w tym o charakterze międzynarodowym

  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Sposób aplikowania na stanowisko:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres: at@omegacode.pl