Analizy przedwdrożeniowe i projektowanie

Prognozuj i popraw wyniki. Optymalizuj rozwiązania i zasoby. Przewiduj i znajdź rozwiązanie. Podnoś rentowność. Znajdź własny przepis na sukces.

Wiele spółek w Polsce jest w posiadaniu danych, których nie wykorzystuje. Ich gromadzenie, analiza i usprawnienie przepływu informacji mogą znacznie usprawnić procesy biznesowe realizowane w przedsiębiorstwie i minimalizować ryzyka popełnianych błędów.

Nadchodzący okres to czas przenoszenia ciężaru w zarządzaniu z analizy ogromnych ilości zróżnicowanych danych na analizę informacji uzyskanych dzięki zastosowaniu konkretnych rozwiązań analitycznych.

Wspierają one procesy planowania budżetowego, controllingu, planowania sprzedaży i zasobów niezbędnych do jej realizacji. Pomagają lepiej zrozumieć zachowania rynku i klientów, w porę wykryć ryzyka wewnętrzne i zewnętrzne oraz lepiej kontrolować działania konkurencji.

Dzięki rozwiązaniom BI, można odkrywać wzory i anomalie. Identyfikować zmienne i relacje. Przewidywać przyszłe wydarzenia. Wybierać najlepsze kierunki działania. Możesz korzystać z danych i analiz, aby uzyskać nowe spojrzenie oraz podejmować decyzje na bazie odkrytych już faktów. Takie podejście prowadzi do sukcesu.

Standardowo - Analiza Przedwdrożeniowa jest istotnym etapem wdrożenia dedykowanych rozwiązań informatycznych wytwarzanych przez Omega Code.

Standardowo proces Analizy Przedwdrożeniowej obejmuje ponowne opisanie procesów realizowanych w systemie. Dodatkowo w tym procesie kładziony jest nacisk na optymalizację procesów oraz optymalizację systemu.

Dokumenty utrzymywane podczas realizacji projektu.

 

Skontaktuj się z nami

Omega Code Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska 
NIP: 525-250-68-07

Tel: +48 22 256 39 95
biuro@omegacode.pl

Twoje dane będą przetwarzane w zakresie udostępnionym do realizacji Kontaktu.
Zawsze szukamy talentów
Zostaw nam swoje CV