Analizy przedwdrożeniowe i projektowanie

Prognozuj i popraw wyniki. Optymalizuj rozwiązania i zasoby. Przewiduj i znajdź rozwiązanie. Podnoś rentowność. Znajdź własny przepis na sukces.

Wiele spółek w Polsce jest w posiadaniu danych, których nie wykorzystuje. Ich gromadzenie, analiza i usprawnienie przepływu informacji mogą znacznie usprawnić procesy biznesowe realizowane w przedsiębiorstwie i minimalizować ryzyka popełnianych błędów.

Nadchodzący okres to czas przenoszenia ciężaru w zarządzaniu z analizy ogromnych ilości zróżnicowanych danych na analizę informacji uzyskanych dzięki zastosowaniu konkretnych rozwiązań analitycznych.

Wspierają one procesy planowania budżetowego, controllingu, planowania sprzedaży i zasobów niezbędnych do jej realizacji. Pomagają lepiej zrozumieć zachowania rynku i klientów, w porę wykryć ryzyka wewnętrzne i zewnętrzne oraz lepiej kontrolować działania konkurencji.

Dzięki rozwiązaniom BI można odkrywać wzory i anomalie, identyfikować zmienne i relacje, przewidywać przyszłe wydarzenia, wybierać najlepsze kierunki działania. Możliwe jest korzystanie z danych i analiz, aby uzyskać nowe spojrzenie oraz podejmować decyzje na bazie odkrytych już faktów. Takie podejście prowadzi do sukcesu.

Analiza Przedwdrożeniowa jest istotnym etapem wdrożenia dedykowanych rozwiązań informatycznych wytwarzanych przez Omega Code.

Standardowo proces Analizy Przedwdrożeniowej obejmuje ponowne opisanie procesów realizowanych w systemie. Dodatkowo w tym procesie kładziony jest nacisk na optymalizację procesów oraz optymalizację systemu.

Dokumenty utrzymywane są podczas realizacji projektu.

 

Skontaktuj się z nami

Omega Code Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska 
NIP: 525-250-68-07

Tel: +48 22 256 39 95
biuro@omegacode.pl

Twoje dane będą przetwarzane w zakresie udostępnionym do realizacji Kontaktu.

Zawsze szukamy talentów
Zostaw nam swoje CV