Integracja i rozwój systemów

Wraz z rozwojem firmy i upływem czasu posiadane rozwiązania „starzeją się” lub stają się mało wydajne i nie spełniają zmieniających się potrzeb biznesowych. Dodatkowym wyzwaniem dla firm jest integracja systemów informatycznych związanych z rozwojem firm poprzez fuzje i przejęcia. Z reguły pierwszym z zadań jest zbadanie zmieniających się oczekiwań biznesowych, ocena potrzeb i audyt istniejących rozwiązań, którego celem jest ocena, na ile są one w stanie spełnić potrzeby organizacji w konkretnym okresie czasu z uwzględnieniem strategii organizacji. Powstają rekomendacje związane z doborem właściwych technologii i infrastruktury.

Rola integratora systemów informatycznych wymaga od dostawcy kompetencji w zakresie różnych systemów, technologii i środowisk. Wyzwaniem, z jakim zazwyczaj się spotykamy, jest bezpieczna migracja systemów i rozwój z zachowaniem ciągłości biznesowej przedsiębiorstwa i pełnego bezpieczeństwa danych.

Standardowymi rozwiązaniami, jakie stosujemy, jest tworzenie szyn danych oraz centralnych kartotek danych: produktowych, finansowych, klienckich czy controllingowych. Powstające bazy danych i rozwiązania integratorskie sprzyjają usprawnieniu obiegu informacji i danych w firmie. Ich celem zazwyczaj jest stworzenie bezpiecznych rozwiązań pod kontem realizacji konkretnych procesów, bez obciążania istniejących systemów i rozwiązań.

Omega Code dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy na rynku IT gwarantuje najwyższej klasy usługi integratorskie, systemowe, serwisowe w celu zbudowania sprawnego, niezawodnego i bezpiecznej infrastruktury. Aby innowacyjne rozwiązania przyniosły pożądany efekt muszą być zaprojektowane i wdrożone w sposób zgodny z ideą działania wszystkich systemów i potrzeb Klienta.

Poza rozwiązaniami bazodanowymi, hurtowniami danych, centralnymi kartotekami i szynami integracji danych oferujemy klientom:

  • Ekspertyzy oraz doradztwo w zakresie infrastruktury IT, w skład których wchodzą: szczegółowa kompleksowa analiza oraz kontrola środowiska IT Klienta, eliminacja wadliwych rozwiązań oraz wybór najoptymalniejszych technologii;
  • Projektowanie i wdrażanie najkorzystniejszych oraz najbardziej funkcjonalnych systemów sieciowych;
  • Projekty techniczne infrastruktury IT Klienta i analizy wydajności i spójności.

Skontaktuj się z nami

Omega Code Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska 
NIP: 525-250-68-07

Tel: +48 22 256 39 95
biuro@omegacode.pl

Twoje dane będą przetwarzane w zakresie udostępnionym do realizacji Kontaktu.

Zawsze szukamy talentów
Zostaw nam swoje CV