Flopsar

Flopsar – idealny do diagnozowania problemów i badania wydajności aplikacji.

Flopsar Suite to narzędzie do zarządzania wydajnością aplikacji opartych o JAVA, .NET i PHP. Został zaprojektowany do działania w skrajnie obciążonych środowiskach produkcyjnych. Pozwala na detekcję zdarzeń w systemie i błyskawiczną diagnozę wszelkich odchyleń. Idealnie sprawdza się w procesach testów obciążeniowych oraz przy monitorowaniu działania w sytuacjach obciążenia systemu, p. w trakcie trwania kampanii sprzedażowych i marketingowych, migracji danych itp.

Stały rozwój infrastruktury IT w firmach i konieczność utrzymania jak najwyższych parametrów dostępności choćby z uwagi na obsługę transakcji online stawiają nowe wymogi przed dostawcami usług utrzymaniowych (SLA).

Aplikacja do wizualizacji danych posiada tylko trzy panele. Unikalny, graficzny interfejs obrazuje wszelkie zdarzenia w systemie w czasie rzeczywistym. Pozwala to operatorowi ocenić jakość działania systemów „jednym rzutem oka”, oznaczyć interesującą sekwencję zdarzeń, zapisać do wyjaśnienia bądź zdiagnozować szczegółowo w czasie rzeczywistym.

Rozwiązanie Flopsar Suite zostało zaprojektowane w oparciu o najwyższe standardy w dziedzinie przetwarzania dużych wolumenów danych (BIG DATA processing).

Flopsar Suite doskonale sprawdza się na etapie testów przedwdrożeniowych pozwalając błyskawicznie „wyłapać” i zdiagnozować zdarzenia obniżające wydajność i skuteczność rozwiązania.

Chcesz zapoznać się
z prezentacją na temat Flopsar? Napisz do nas:

Napisz

biuro@omegacode.pl

Tel: +48 22 222 43 90


Skontaktuj się z nami

Omega Code Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska 
NIP: 525-250-68-07

Tel: +48 22 256 39 95
biuro@omegacode.pl

Twoje dane będą przetwarzane w zakresie udostępnionym do realizacji Kontaktu.
Zawsze szukamy talentów
Zostaw nam swoje CV