Edukacja

Omega Code oferuje rozwiązania wspierające „oddolne uczenie się”.

Zgodnie z najnowszymi trendami tworzone przez nas systemy CRM nie tylko pozwalają na gromadzenie i udostępnianie w jednym miejscu wiedzy o kliencie, ale też wspierają procesy „oddolnego uczenia się” organizacji dzięki przechwytywaniu i analizowaniu wiedzy, rekomendacji, uwag i ocen klientów i pracowników na różnych szczeblach.

W oparciu o dostępne narzędzia: systemy multii-konferencyjne, chaty, fora, wiki oraz systemy analityczne i bazodanowe wdrażamy rozwiązania dla agentów sprzedających produkty i usługi finansowe dzięki którym mogą oni poszerzać swoją wiedzę i szybko udzielać klientom informacje na temat trendów rynkowych, nowych produktów inwestycyjnych czy estymacji ryzyka itp.

Skuteczny system, którego celem jest dystrybucja informacji i wsparcie procesów uczenia się w organizacji nie może dziś polegać wyłącznie na pracy redaktora, czy zespołu redakcyjnego i wysyłce biuletynów. Od szybkości udzielenia informacji i wiedzy pracownika zależą efekty sprzedaży i ocena wiarygodności jakiej udziela klient.

Wypracowane przez nas rozwiązania znajdują zastosowanie w systemach coaching’owych dla uczniów, studentów i pracowników pozwalając udzielać korepetycji, organizować szkolenia on-line i oceniać poziom wiedzy, gdzie dystrybucja materiałów szkoleniowych, pomocy edukacyjnych, dostęp do ankiet i testów, a także kontakt bezpośredni odbywa się za pomocą aplikacji.
Odpowiednie rozwiązania służą również budowaniu się społeczności studentów i ekspertów, sprzyjają wymianie wiedzy i doświadczeń.

Napisz

biuro@omegacode.pl

Tel: +48 22 256 39 95


Skontaktuj się z nami

Omega Code Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska 
NIP: 525-250-68-07

Tel: +48 22 256 39 95
biuro@omegacode.pl

Twoje dane będą przetwarzane w zakresie udostępnionym do realizacji Kontaktu.

Zawsze szukamy talentów
Zostaw nam swoje CV