Integracja IT

Podstawą działalności naszej spółki jest rozwój i łączenie różnych systemów IT, sprzętu oraz oprogramowania w jeden spójny i sprawnie działający organizm.

Technologie informatyczne rozwijają się bardzo szybko. Również polskie przedsiębiorstwa odnoszą sukcesy i chcą korzystać z narzędzi elektronicznych, w tym mobilnych wspierających działalność firmy, sprzedaż i dających zdalny dostęp do informacji i analiz. Wymaga to ciągłej pracy związanej z integracją różnych systemów i rozwiązań, stworzonych w różnych technologiach i pochodzących od wielu dostawców.

 

Oferujemy kompleksowe usługi integracyjne – od doradztwa i konsultacji, poprzez rozpoznanie potrzeb biznesowych klienta, aż po projektowanie i wdrożenie rozwiązań ułatwiających i skupiających pracę w ramach jednego narzędzia. Celem takiego działania jest zazwyczaj zbudowanie efektywnego i bezpiecznego środowiska informatycznego, które zapewni szybki dostęp oraz niezawodność, wydajność i kompletność informacji zarządczej bez względu na narzędzia dostępu. Firmy coraz częściej chcą także korzystać we własnych systemach analitycznych z danych pochodzących z różnych źródeł. 

Napisz

biuro@omegacode.pl

Tel: +48 22 256 39 95


W ramach usług integratorskich oferujemy Klientom:

  • Analizę i projektowanie platform IT
  • Implementację, wdrożenie i migracje rozwiązań IT
  • Dostawę sprzętu i oprogramowania
  • Wirtualizację środowisk fizycznych
  • Usługi doradcze z zakresu integracji procesów biznesowych
  • Usługi konsultingowe z obszaru integracji systemów IT
  • Wsparcie wdrożeniowe i powdrożeniowe
  • Rozwiązania wysokiej dostępności: usługi projektowania, wdrożenia i administrowania klastrami wydajnościowymi, niezawodnościowymi oraz mieszanymi

Takie działanie stało się podstawą wdrożonych przez nas systemów wspierających brokerską sprzedaż produktów (TM Efekt) finansowych, ubezpieczeniowych, telefonicznych, energetycznych, pochodzących od różnych dostawców, z których wielu nie posiadało własnych rozwiązań umożliwiających sprzedaż i obsługę tych procesów online.

Podobne cele przyświecały nam przy wdrażaniu systemu eCommerce dla sieci aptek, który z założenia powinien integrować i przetwarzać dane pomiędzy producentami, dystrybucją, a aptekami oraz IFS.

Skontaktuj się z nami

Omega Code Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska 
NIP: 525-250-68-07

Tel: +48 22 256 39 95
biuro@omegacode.pl

Twoje dane będą przetwarzane w zakresie udostępnionym do realizacji Kontaktu.

Zawsze szukamy talentów
Zostaw nam swoje CV