Szkolenia

Chętnie dzielimy się z klientami wiedzą zdobytą przy wdrażaniu różnorakich rozwiązań i systemów oraz w procesach wdrażania rozwiązań analityczno-raportowych.

Chętnie dzielimy się z klientami wiedzą zdobytą przy wdrażaniu różnorakich rozwiązań i systemów oraz w procesach wdrażania rozwiązań analityczno-raportowych. Oferujemy warsztaty strategiczne i szkolenia, które wspierają naszych klientów  w procesie wyboru właściwych rozwiązań zarówno w zakresie systemów IT, infrastruktury technicznej, modelu wdrożenia jak i oceny efektywności.

Organizujemy webinaria, których celem jest przekazywanie praktycznej wiedzy dotyczącej wdrażania i obsługi konkretnych rozwiązań.

Przygotowujemy indywidualne programy szkoleniowe i warsztatowe.

Wdrażamy rozwiązania sprzyjające gromadzeniu i udostępnianiu wiedzy w zakresie związanym z wdrażaniem i rozwojem konkretnych rozwiązań.

Organizujemy warsztaty strategiczne oraz sprzyjające wymianie wiedzy pomiędzy departamentami biznesowymi w firmach w procesach integracji infrastruktury IT i analitycznej w organizacjach.

Przygotowujemy szkolenia benchmarking oraz skoncentrowane na śledzeniu i ocenie trendów w zakresie rozwoju systemów informatycznych i bazodanowych oraz związanych z automatyzacją procesów sprzedażowych i marketingowych.

 

 

Szkolenia SecureVsio

Napisz

biuro@omegacode.pl

Tel: +48 22 256 39 95


Skontaktuj się z nami

Omega Code Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska 
NIP: 525-250-68-07

Tel: +48 22 256 39 95
biuro@omegacode.pl

Twoje dane będą przetwarzane w zakresie udostępnionym do realizacji Kontaktu.

Zawsze szukamy talentów
Zostaw nam swoje CV