E-commerce - B2B i B2C

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania e-commerce. Wykorzystujemy najnowsze technologie, zapewniamy intuicyjne interfejsy, zoptymalizowane procesy zakupowe oraz funkcje, które podnoszą standardy obsługi klienta.

Poznaj dokładny
zakres usługi:

Tworzymy nowoczesne platformy  e-commerce w obszarze B2B (Business-to-Business) i B2C (Business-to-Consumer) dostosowane do specyfiki i potrzeb Twojego biznesu.

Budujemy wydajne platformy sprzedażowe, obsługujące duży ruch, które docierają do milionów odbiorców i pozwalają Twojemu biznesowi się skalować.

W naszych realizacjach wykorzystujemy sztuczną inteligencję oraz machine learning, które rewolucjonizują świat e-commerce – usprawniają procesy biznesowe, a także tworzą bardziej spersonalizowane i efektywne doświadczenia zakupowe dla klientów. Korzystamy z autorskich metod obsługi i wpsracia sprzedaży B2B i B2C, zarządzania informajami o produkcie i o kliencie.

Tworzymy usługi, które dostarczają w czasie rzeczywistym sugestię, jak optymalizować cenę produktów oferowanych w sklepie online, co w zmienny otoczeniu biznesowym pozwala zachować konkurencyjność na rynku.

Budujemy rozwiązania pozwalające na skuteczne i Szybka integracja każdej aplikacji i danych. Bazujemy na wiodących i najnowocześniejszych technologiach pozwalających tworzyć zawansowane scenariusze z dowolnymi systemami wewnętrznymi.

Case studies:

vertical-without-nav
1
Tekst obok listy kategori:
Case studies

Najwyższej klasy realizacje dla liderów rynku

Skontaktuj się


Rozpocznij transformację cyfrową z zaufanym partnerem

Więcej możliwości

Preferujesz kontakt telefoniczny
lub spotkanie na żywo? My również!

Poznaj nas
logoPerson1
Olga Jacek
Członkini Zarządu i współzałożycielka

Olga jest współodpowiedzialna za budowanie i implementację strategii Omega Code. Ponadto jest ekspertką w dziedzinie ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego.

logoPerson2
Mariusz Kokoszkiewicz
Prezes i współzałożyciel

Mariusz, jako prezes i współzałożyciel Omega Code, odpowiada za strategię i implementację rozwoju organizacji, zespołów oraz obszaru technologii.

logoPerson3
Mariola Pruchińska
Dyrektor Zespołów Realizacji

Manager z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży IT. Od kilkunastu lat kieruje zespołami zajmującymi się m.in. wdrożeniami systemów ERP, CRM oraz dedykowanych.

logoPerson4
Tomasz Michałowski
CTO/COO

Specjalista IT z 15-letnim doświadczeniem komercyjnym w branży IT.