Konsulting IT

Dokonamy solidnej analizy Twojego obszaru IT opartej na danych i dobierzemy rozwiązania, które pomogą Ci optymalizować oraz skalować działalność.

Poznaj dokładny
zakres usługi:

W Omega Code bazujemy na wieloletnim doświadczeniu naszych ekspertów, którzy z sukcesem wdrożyli setki projektów. W naszej pracy wykorzystujemy m.in. narzędzia do mapowania procesów, projektowania interfejsów, analizowania struktury i relacji klas, rodzajów i komponentów wdrożenia.

Narzędzia:

W Omega Code dokonujemy oceny istniejących rozwiązań. Analizujemy oprogramowanie pod kątem wykorzystanych komponentów, długu technologicznego, wydajności, elastyczności oraz potencjału na dalszy rozwój i utrzymanie. Definiujemy problemy, które występują na różnych etapach budowy i eksploatacji oprogramowania i proponujemy najbardziej wydajne rozwiązania.

Narzędzia:

Wspieramy klientów w kluczowych procesach decyzyjnych dotyczących kształtu i funkcjonalności produktu, oceny wymagań, doboru metody zarządzania projekem i dywersyfikacji ryzyk. Pomagamy również w doborze komponentów optymalnych od strony kosztowej, funkcjonalnej i licencyjnej.

Narzędzia:

Case studies:

vertical-without-nav
1
Tekst obok listy kategori:
Case studies

Najwyższej klasy realizacje dla liderów rynku

Skontaktuj się


Rozpocznij transformację cyfrową z zaufanym partnerem

Więcej możliwości

Preferujesz kontakt telefoniczny
lub spotkanie na żywo? My również!

Poznaj nas
logoPerson1
Olga Jacek
Członkini Zarządu i współzałożycielka

Olga jest współodpowiedzialna za budowanie i implementację strategii Omega Code. Ponadto jest ekspertką w dziedzinie ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego.

logoPerson2
Mariusz Kokoszkiewicz
Prezes i współzałożyciel

Mariusz, jako prezes i współzałożyciel Omega Code, odpowiada za strategię i implementację rozwoju organizacji, zespołów oraz obszaru technologii.

logoPerson3
Mariola Pruchińska
Dyrektor Zespołów Realizacji

Manager z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży IT. Od kilkunastu lat kieruje zespołami zajmującymi się m.in. wdrożeniami systemów ERP, CRM oraz dedykowanych.

logoPerson4
Tomasz Michałowski
CTO/COO

Specjalista IT z 15-letnim doświadczeniem komercyjnym w branży IT.