Portfolio

Poniżej prezentujemy projekty zrealizowane przez Omega Code:

img01

wso2

Szybka integracja każdej aplikacji, danych i systemów. Bezpieczne otwieranie i monetyzacja API. Zarządzanie tożsamością, urządzeniami i aplikacjami.

Zobacz więcej
img01

Teva Pharmaceuticas

MATRIX Business Intelligence: autorski system BI, który integruje dane historyczne i pozwala na planowanie budżetów oraz bieżącą kontrolę ich realizacji.

Zobacz więcej
img01

Skandia Życie TU SA

CRM dedykowany dostawcom produktów i usług finansowych dla usprawnienia procesów sprzedaży i obsługi klienta.
Analityczny data mart: Projekt i implementacja. Szyna integracji danych. Usprawnienie procesów planowania, sprzedaży i marketingu.

Zobacz więcej
img01

TMefekt.pl

Platforma Lead Management: baza widgetów, kalkulatorów, m-Commerce i e-Commerce, porównywarek, aplikacji oraz Ad-Server. System CRM oraz back-office. Szyna integracji danych.

Zobacz więcej
img01

Uniqa Polska

Wdrożenie FLOPSAR (system badania wydajności i detekcji błędów) i audyt systemów.

Zobacz więcej
img01

CPBiI Flopsar

Flopsar Suite: narzędzie do badania wydajności systemów Java. Audyt wydajnościowy oraz testy wydajnościowe systemu Dokumenty Zastrzeżone.

Zobacz więcej
img01

Lloyd Properties

CRM dedykowany branży nieruchomości w celu poprawy efektywności procesów sprzedażowych, marketingowych i związanych z obsługą klientów.

Zobacz więcej
img01

CPBiI BI

Wdrożenie platformy BI Qlik Sense

Zobacz więcej
img01

Phinance

CRM sprzedażowy dedykowany brokerowi usług i produktów finansowych. Portfel klienta online. Integracja kanałów informacyjnych dotyczących produktów inwestycyjnych. Moduły usprawniające procesy przewidywania zysków i ryzyka związanego z konkretnymi produktami inwestycyjnymi.

Zobacz więcej
img01

Provident

Navigator: Mobilny system CRM z modułami wsparcia sprzedaży, obsługi klienta i raportowania.

Zobacz więcej
img01

Griffin Group - Real Estate

Griffin-re.com: innowacyjny, kreatywny serwis www, w technologii responsive web design, która sprawia, że z serwisu komfortowo mogą korzystać użytkownicy tabletów i smartfonów.

Zobacz więcej
img01

Dom Maklerski ALFA

CRM dedykowany domom maklerskim: narzędzia rekomendacyjne, integracja wszystkich informacji na temat klienta i jego portfela inwestycyjnego, ułatwienie kontaktu z doradcą, rozwiązania analityczno-raportowe, narzędzia do oceny ryzyka inwestycyjnego.

Zobacz więcej
img01

RR DONNELLEY

Zobacz więcej
img01

InDreams

Indreams.pl: innowacyjny, kreatywny serwis www, w technologii responsive web design, która sprawia, że z serwisu komfortowo mogą korzystać użytkownicy tabletów i smartfonów.

Zobacz więcej
img01

2send.pl

Platforma www porównująca oferty spedycji towarów w zależności od opakowań oraz miejsca nadania i odbioru na całym świecie, a także umożliwiająca nadanie i śledzenie przesyłki. Platforma www stanowi kolejny etap rozwoju firmy.

Zobacz więcej
img01

Call Center Tools

System CRM do pełnej obsługi klientów firmy, kalendarzy, poczty, raportów, procesów wewnątrzsystemowych.

Zobacz więcej
img01

Forte

Analiza i przygotowanie koncepcji systemu elektronicznych zamówień. Nowoczesna platforma www przystosowana do elektronicznych zamówień dla klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Zobacz więcej
img01

VSF-Creative

vsf-creative.com: innowacyjny serwis www w języku angielskim dla firmy VSF-Creative. Serwis został stworzony w oparciu o Pimcore CMS oraz Bootstrap CSS.

Zobacz więcej
img01

Castorama

Testy nowego serwisu www firmy Castorama.

Zobacz więcej
img01

Apteka Amica

E-Commerce - apteka-amica.pl: Platforma eCommerce, zintegrowana z dystrybutorami i dostawcami. Kanał dostaw do punktu aptecznego i odbioru w punkcie dla zamawiających online.

Zobacz więcej
img01

Ava Lingerie

E-Commerce - sklep.avalingerie.pl: projekt i wdrożenie sklepu internetowego oraz systemu CRM dedykowanego do obsługi eCommerce. Projekt wsparcia e-marketingowego w procesach sprzedaży.

Zobacz więcej
img01

Podlaski Klaster Bielizny

Platforma eCommerce B2B, zintegrowana z serwisami społecznościowymi, takimi jak Instagram czy Facebook. Narzędzia usprawniające budowanie relacji biznesowych i wymianę informacji.

Zobacz więcej
img01

Raido Media

BellBox: system, aplikacje mobilne dla salonów oraz serwisy skupiające specjalistów i klientów.

Zobacz więcej

Skontaktuj się z nami

Omega Code Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska 
NIP: 525-250-68-07

Tel: +48 22 256 39 95
biuro@omegacode.pl

Twoje dane będą przetwarzane w zakresie udostępnionym do realizacji Kontaktu.

Zawsze szukamy talentów
Zostaw nam swoje CV