Pimcore uznany za Silnego Performera w Digital Commerce

Z dumą ogłaszamy, że platforma Pimcore Digital Commerce została uznana za Silnego Wykonawcę w raporcie Gartner® Peer Insights™ 2022. Jest to ekscytujący kamień milowy dla platformy Pimcore Digital Commerce i podkreśla nasze globalne przywództwo oraz nasze zaangażowanie w spełnianie oczekiwań naszych klientów i partnerów.

W ostatnich latach platforma e-commerce stała się niezbędnym narzędziem dla większości sektorów B2B i B2C, a nie tylko miłym w posiadaniu. Wielu decydentów nie ma czasu na badanie rynku przed wprowadzeniem nowego narzędzia do swojej organizacji. Raport Gartner® Peer Insights™ to połączenie opinii analityków rynku i klientów, które pomaga im znaleźć narzędzie, które najlepiej odpowiada ich działalności

Najlepsze w swojej klasie możliwości.
Jednym z powodów, dla których uważamy, że klienci są podekscytowani platformą e-commerce Pimcore, jest to, że jest ona wypełniona najlepszymi funkcjami. Platforma Pimcore Digital Commerce składa się z zestawu komponentów, które można komponować i które są oparte na interfejsie API, aby tworzyć wyrafinowane, dostosowane i wydajne rozwiązania handlowe B2C i B2B.

Oto dlaczego Gartner uznał Pimcore za silnego wykonawcę:
Na rynku handlu cyfrowego Gartner® Peer Insights™ opublikował łącznie 751 recenzji i ocen w okresie 18 miesięcy kończącym się 31 stycznia 2022 r. Oto przegląd najważniejszych informacji dotyczących Pimcore:

90% klientów chętnie poleca Pimcore

Ocena 4,5 za możliwości produktu i wsparcie serwisowe

55% recenzentów pochodziło z firm o przychodach powyżej 1 miliarda USD

Pimcore otrzymał recenzje i oceny z branży produkcyjnej, edukacyjnej, rządowej, zdrowotnej, usługowej, transportowej i budowlanej.

Pimcore otrzymał opinie z Ameryki Północnej, Azji i Pacyfiku, Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Gartner® Peer Insights™ to bezpłatna platforma do recenzji i ocen przeznaczona dla decydentów w zakresie oprogramowania i usług dla przedsiębiorstw. Recenzje przechodzą rygorystyczny proces weryfikacji i moderacji, aby upewnić się, że są autentyczne.

 

Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania więcej informacji na temat naszych produktów lub usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej pimcore, e-mail lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Czekamy na Państwa wiadomość. 

 

Źródło: https://pimcore.com/en/resources/blog/pimcore-recognized-as-a-strong-performer-in-digital-commerce_a280193