Usługi

OMEGA CODE

1
Usługi transformacji cyfrowej

Dostarczamy rozwiązania wspierające sprzedaż, automatyzację e-commerce, wdrożenie AI oraz autorskie platformy cyfrowe, które pomogą Ci zwiększyć obroty i wydajność biznesu.

2
Konsulting IT

Dokonamy solidnej analizy Twojego obszaru IT opartej na danych i dobierzemy rozwiązania, które pomogą Ci optymalizować oraz skalować działalność.

3
Diagnoza i rozwiązywanie problemów

Przeprowadzimy dogłębną diagnozę problemów Twojego oprogramowania i rozpoznamy obszary wymagające poprawy, aby przygotować je do cyfryzacji.

4
Przejęcie i utrzymanie projektów, systemy legacy

Wznowimy rozpoczęte projekty, których nie udało się dokończyć wewnętrznie lub z innym partnerem. Ponownie zweryfikujemy założenia i przejmiemy odpowiedzialność za dalszy rozwój wypracowanych wcześniej rozwiązań.

5
E-commerce - B2B i B2C

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania e-commerce. Wykorzystujemy najnowsze technologie, zapewniamy intuicyjne interfejsy, zoptymalizowane procesy zakupowe oraz funkcje, które podnoszą standardy obsługi klienta.

6
Rozwiązania dedykowane

Realizujemy dedykowane platformy IT odpowiadające specyfice Twojej branży oraz procesom biznesowym. Działamy kompleksowo - od analizy, poprzez projektowanie i implementację rozwiązań skrojonych na miarę Twojego biznesu.

Wybieraj mądrze

Niewłaściwa ocena budżetu i czasu realizacji na początku projektu to przekroczone deadliny, utrata klientów, zmarnowane tysiące godzin i dwa razy wyższe koszty.

0% trafionych estymacji

Współpraca z Omega to:

skuteczne zarządzanie produkcją i wdrożeniem

trafne estymacje

stały i kompetentny zespół deweloperów

przewidywalność i odpowiedzialność za dostarczenie produktu

Skontaktuj się


Rozpocznij transformację cyfrową z zaufanym partnerem

Więcej możliwości

Preferujesz kontakt telefoniczny
lub spotkanie na żywo? My również!

Poznaj nas
logoPerson1
Olga Jacek
Członkini Zarządu i współzałożycielka

Olga jest współodpowiedzialna za budowanie i implementację strategii Omega Code. Ponadto jest ekspertką w dziedzinie ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego.

logoPerson2
Mariusz Kokoszkiewicz
Prezes i współzałożyciel

Mariusz, jako prezes i współzałożyciel Omega Code, odpowiada za strategię i implementację rozwoju organizacji, zespołów oraz obszaru technologii.

logoPerson3
Mariola Pruchińska
Dyrektor Zespołów Realizacji

Manager z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży IT. Od kilkunastu lat kieruje zespołami zajmującymi się m.in. wdrożeniami systemów ERP, CRM oraz dedykowanych.

logoPerson4
Tomasz Michałowski
CTO/COO

Specjalista IT z 15-letnim doświadczeniem komercyjnym w branży IT.