O nas

Omega Code to profesjonalny dostawca usług IT. Zespół tworzą zdolni specjaliści mający osiągnięcia w różnych dziedzinach związanych z wytwarzaniem aplikacji oraz systemów informatycznych, co pozwala tworzyć interdyscyplinarne zespoły realizacji.

Otrzymaliśmy wiele nagród, w tym wyróżnienie dla CRM zintegrowanego z call center za CRM BIS SKANDIA; e-Diamenty Forbsa dla e-sklepu sklep.avalingerie.pl oraz nagrody Gazety Finansowej za mobilny CRM zrealizowany na zlecenie Provident.

Uznanie klientów oraz niezależnego eksperta, jakim jest Hogart BI zyskał system analityczno-raportowy zrealizowany dla TEVA Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. Służy on do tworzenia planów budżetowych dla firm produkcyjno-handlowych. Pozwala m. in. tworzyć perspektywy budżetowe dla przedsiębiorstwa z uwzględnieniem trendów rynkowych.

W gronie Partnerów Omega Code znajdują się: Flopsar (Red Logic), Sfinnova, Hogart BI oraz SecurePro, dzięki czemu poza standardowymi usługami związanymi z wytwarzaniem i rozwojem systemów informatycznych jesteśmy w stanie zaoferować klientom dodatkowe usługi, takie jak audyty bezpieczeństwa IT.

Zespół analityczno-projektowy Omega Code pozwala skutecznie realizować zadania wymagające innowacyjnego myślenia i interdyscyplinarnego podejścia.

W naszym portfolio znajdują się:

Hurtownie danych

Rozwiązania analityczne

System wspierający procesy planowania budżetowego i controllingu – Matrix BI

Systemy raportowe

Systemy CRM, w tym mobilne rozwiązania

Systemy zamówień

Systemy Lead Management

Rozwiązania typu Ekstranet i Intranet dla domów maklerskich, towarzystw ubezpieczeniowych i funduszy inwestycyjnych

Systemy fakturowania

Systemy automatyzujące procesy obiegu informacji i dokumentów

Systemy dedykowane dla call i contact center

Wśród naszych klientów znajdują się firmy z sektorów: farmaceutycznego, finansowego, inwestycyjnego, produkcyjnego oraz FMCG.

W realizacji łączymy doświadczenie we wdrożeniach opartych o licencjonowane technologie Microsoft, Oracle, SAP, SAS ze sprawdzonymi rozwiązaniami Open Source. Jest to charakterystyczny model działania dla integratora, który podejmuje wyzwania związane z rozwojem systemów przy jednoczesnej optymalizacji kosztów utrzymania i wytworzenia.

Pracujemy w oparciu o standardy realizacji projektów takie jak Prince2 czy Agile i łączymy je z nowymi technikami sprzyjającymi twórczemu podejściu do rozwiązywania problemów i ułatwiającymi porozumienie z klientem – jak Design Thinking.

Uważamy, że kluczem do sukcesu w projektach informatycznych jest komunikacja i porozumienie pomiędzy zamawiającym i wykonawcą oraz w zespołach realizacji. Dlatego staramy się rozsądnie łączyć narzędzia wspierające procesy komunikacji i obiegu informacji z dostosowaniem modelu współpracy do potrzeb konkretnych firm, projektów i klientów.

Projektowanie i konsulting

Hurtownie danych

Systemy analityczne i raportowe

Systemy CRM

Systemy wsparcia sprzedaży i dystrybucji (również mobilne)

Rozwiązania back office m.in: fakturowanie, zarządzanie obiegiem dokumentów

Aplikacje mobilne

Aplikacje internetowe

eCommerce i mCommerce

Integracja z Social Media

Projekty zrealizowane wspólnie z partnerami: 

Strategiczne Zarządzanie Dostawcami

Wsparcie wdrożeń IT

Dostosowywanie i utrzymanie rozwiązań IT

Detekcja systemów pod kątem poprawności i wydajności

Ochrona tajemnicy przedsiębiorstwa

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji

 

Zarządzanie ryzykiem

Zarządzanie ciągłością działania

Audyty bezpieczeństwa teleinformatycznego

Skontaktuj się z nami

Omega Code Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska 
NIP: 525-250-68-07

Tel: +48 22 256 39 95
biuro@omegacode.pl

Twoje dane będą przetwarzane w zakresie udostępnionym do realizacji Kontaktu.

Zawsze szukamy talentów
Zostaw nam swoje CV