Pracuj z nami!

Omega Code to zespół młodych, zaangażowanych specjalistów związanych z realizacją projektów IT, w tym również eCommerce i aplikacji mobilnych. Struktura organizacyjna składa się z analityków technologicznych, analityków biznesowych, kierowników zespołów, kierowników projektu, liderów technicznych oraz developerów.

 

Dlaczego warto z nami pracować:

  • umowa jaka Ci pasuje – B2B/UoP
  • pracujemy w małych zespołach - zwinnie i przyjemnie
  • 100% praca zdalna oraz możliwość pracy z biura w Warszawie albo w Białymstoku
  • elastyczne godziny pracy
  • realny wpływ na rozwój firmy, jej produktów i środowiska pracy
  • możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
  • rozszerzony pakiet opieki medycznej, dopłatę do karty Multisport, wyjątkowe wyjazdy integracyjne
  • jeśli nie jesteś fanem zgiełku korporacji, to praca w naszej kilkudziesięcioosobowej firmie, która zachowała swoją bezpośrednią i życzliwą kulturę pracy, może być wyjątkowo atrakcyjna

 

 

Omega Code Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w procesie rekrutacyjnym. Niepodanie danych osobowych skutkować będzie brakiem możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Informujemy, że dane przechowywane będą przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, nie dłużej jednak niż przez dwa miesiące od dnia przesłania aplikacji, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Omega Code Sp. z o. o. przez okres 3 lat od dnia wysłania aplikacji.

Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.