Rozwiązania dedykowane

Realizujemy dedykowane platformy IT odpowiadające specyfice Twojej branży oraz procesom biznesowym. Działamy kompleksowo - od analizy, poprzez projektowanie i implementację rozwiązań skrojonych na miarę Twojego biznesu.

Poznaj dokładny
zakres usługi:

Tworzymy platformy do zarządzania zasobami firmy po dedykowane systemy analityczne. Dostarczamy narzędzia, które przekształcają dane w konkretne, strategiczne decyzje.

Wydajność, niezawodność i skalowalność to kluczowe cechy naszych rozwiązań serwerowych, które wspierają płynne działanie Twojego biznesu, nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Oferujemy wsparcie dla różnych systemów operacyjnych, dostosowanych do wymagań Twojej firmy.

Nasze rozwiązania sieciowe zapewniają szybki transfer danych, ale także skuteczną ochronę przed zagrożeniami cybernetycznymi. Projektujemy i wdrażamy sieci, które rosną razem z Twoim biznesem.

Dedykowane rozwiązania e-commerce obejmują systemy płatności, zarządzanie zamówieniami, analizę danych klientów i wiele innych, abyś mógł skupić się na rozwijaniu swojej marki.

Oferujemy rozwiązania baz danych, które umożliwiają przechowywanie, zarządzanie i analizę danych w sposób optymalny pod kątem Twoich potrzeb.

Realizujemy dedykowane platformy technologiczne, które powstają z myślą o elastyczności, skalowalności i efektywności, aby wspierać rozwój Twojej firmy. Skorzystaj z naszego profesjonalnego wsparcia w zakresie analizy obecnego oprogramowania, jego rozwoju i utrzymania.

Tworzymy dedykowane integracje, eliminujące zbędę czynności i zapewniające płynny przepływ między systemami, które są precyzyjnie dostosowane do specyfiki Twojej branży.  

Zajmujemy się utrzymaniem i rozwojem platform legacy. Wdrażamy nowoczesne narzędzia sprzedażowe i obsługowe w pełni zintegrowane z obecnymi platformami legacy. Uzupełniamy istniejące usługi o niezbędne w kanałch online usługi, np. płatności, podpis elektroniczny, chat, wspracie AI, a także uzupełniamy istniejące usługi o nowoczesny interfejs graficzny, projektowany zgodnie z zasadami UX i DXP. Wdrażamy usługi zorientowane na AI, które efektywnie odbudowują platformy legacy. Współpracujemy w zakresie usuwania długu wskazanych platform. 

Skontaktuj się


Rozpocznij transformację cyfrową z zaufanym partnerem

Więcej możliwości

Preferujesz kontakt telefoniczny
lub spotkanie na żywo? My również!

Poznaj nas
logoPerson1
Olga Jacek
Członkini Zarządu i współzałożycielka

Olga jest współodpowiedzialna za budowanie i implementację strategii Omega Code. Ponadto jest ekspertką w dziedzinie ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego.

logoPerson2
Mariusz Kokoszkiewicz
Prezes i współzałożyciel

Mariusz, jako prezes i współzałożyciel Omega Code, odpowiada za strategię i implementację rozwoju organizacji, zespołów oraz obszaru technologii.

logoPerson3
Mariola Pruchińska
Dyrektor Zespołów Realizacji

Manager z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży IT. Od kilkunastu lat kieruje zespołami zajmującymi się m.in. wdrożeniami systemów ERP, CRM oraz dedykowanych.

logoPerson4
Tomasz Michałowski
CTO/COO

Specjalista IT z 15-letnim doświadczeniem komercyjnym w branży IT.