Usługi transformacji cyfrowej

Dostarczamy rozwiązania wspierające sprzedaż, automatyzację e-commerce, wdrożenie AI oraz autorskie platformy cyfrowe, które pomogą Ci zwiększyć obroty i wydajność biznesu.

Poznaj dokładny
zakres usługi:

CMS (Content Management System) oraz WCM (Web Content Management) to platformy pozwalające na tworzenie i publikację treści oraz komponentów stron internetowych, witryn, microsites i landing pagy. Są dostępne jako produkty komercyjne lub narzędzia open-source oparte na chmurze. Rozwój rynku portali informacyjnych oraz WCM i CMS stale przyspiesza, a firmy coraz częściej wykorzystują je, by dotrzeć do klientów w internecie.

W Omega Code tworzymy:

 • Zaawansowane, spersonalizowane i bezpieczne portale informacyjne, produktowe, transakcyjne

 • Platformy CMS/WCM dla organizacji każdej wielkości 

 • Rozwiązania zapewniające sprawną obsługę dużego ruchu w witrynie

 • Projekty realizowane na platformach chmurowych, w serwerowniach klientów i własnych zasobach

Coraz więcej firm sięga po rozwiązania CRM (Customer Relationship Management), aby utrzymywać i rozwijać trwałe relacje z klientami i zwiększać swoją konkurencyjność na rynku. Rozwiązania CRM pozwalają na skuteczne zarządzanie danymi klientów, ich preferencjami i historią zakupów, lepsze dopasowywanie oferty do potrzeb klientów, personalizację komunikacji, automatyzację procesów, analizę danych i integrację z innymi systemami.

W Omega Code oferujemy:

 • Rozwiązania szyte na miarę obejmujące zobrazowanie informacji, zdefiniowane procesy i role, wraz z wdrożeniem i integracją, pracujące na co dzień u liderów branżowych 

 • Wdrożenia CRM wraz z konfiguracją i integracją w oparciu o gotowe frameworki obejmujące moduły takie jak Marketing Automation, skanowanie dokumentów, integracje poczty, SMS, telefon czy konfiguratory ofert https://www.fastcrm.pl 

 • Platformy zintegrowane z zewnętrznymi usługami, np. narzędziami do oceny wiarygodności kontrahentów, wyceny, systemami płatności, podpisami elektronicznymi i innymi

 • Platformy CRM dla wielu branż np. finansowej, ubezpieczeniowej, sieci sprzedaży, farmaceutycznej, produkcyjnej, telekomunikacji czy rynku wydawniczego

 • Projekty analityczne i konsultingowe pod kątem platform informatycznych wspierających procesy obsługi Klientów, sprzedaży, procesów obsługowych, wsparcia partnerów w modelu B2B

 

Rynek platform szkoleniowych rozwija się dynamicznie i ma ogromny potencjał. Coraz więcej firm szuka wygodnych i efektywnych metod kształcenia pracowników. Narzędzia do szkoleń online pozwalają na łatwe dostosowanie treści do potrzeb, łatwe monitorowanie efektów szkoleń oraz na oszczędność czasu i kosztów. Wartość rynku oprogramowania szkoleniowego LMS (Learning Management System) osiągnęła 16,19 mld USD w 2022 r.

W Omega Code tworzymy:

 • Rozwiązania obejmujące wdrożenie gotowych narzędzi LMS oraz integracji ze środowiskami klientów (danymi dotyczącymi pracowników, postępu w kursach, ścieżek kariery, procesów zakupowych, itd.)

 • Rozbudowane portale, silniki ankiet i kwestionariusze

 

Oprogramowanie do planowania i zarządzania projektami to nieodłączny element prowadzenia biznesu w dobie cyfryzacji. Są kluczowe dla zwiększenia wydajności pracy, utrzymania przewagi konkurencyjnej, rentowności biznesu i budowy atrakcyjnej marki pracodawcy. Szacuje się, że rynek będzie dynamicznie się rozwijał - jego wielkość wyceniana jest na 47,4 miliarda USD w 2021 roku i przewiduje się, że do 2030 roku wzrośnie do 157,7 miliarda USD.  

W Omega Code tworzymy:

 • Rozbudowane platformy do zarządzania organizacją, projektami i zespołami

 • Oprogramowanie obejmujące wszystkie etapy planowania, realizacji i rozliczania projektu 

 • Systemy zawierające narzędzia do organizacji czasu pracy, obsługi zgłoszeń, wykresy Gantt i tablice Kanban, moduły do budżetowania i rozliczeń, fakturowania, planowania urlopów i wiele innych

Oprogramowanie do budowy planowania i zarządzania procesami:

 • prognozowania przychodów i kosztów

 • prognozowanie planów ex factory 

 • budowania budżetów, P&L, scenariuszy What If

 • realizacji budżetów kroczących

 • kontrolowania budżetów i CashFlow.

Opiera się na budowie hurtowni danych finansowych, modułów AI/ML oraz integracji z ERP, WMS, CRM, danymi rynkowymi. Wszystko w jednym spójnym środowisku, które pozwala traktować Excela jako pomoc w procesie planowania, a nie jako główne narzędzie procesowe. Omega przez wiele lat jest jednym z dostawców oprogramowania w tym obszarze CPM https://matrix-cpm.com.

Szacuje się, że rynek takich platform będzie dynamicznie się rozwijał i wzrośnie w dynamicznie rozwijającym się CAGR na poziomie 17,12% w latach 2021-2027 z 19454,4 mln USD do 2027 r. 

W Omega Code tworzymy:

 • Centralne hurtownie do procesów budżetowania i kontrolingu, raportowania

 • Oprogramowanie realizujące zadania prognozowania, AI/ML

 • Systemy zarządzania ceną, dynamic pricing 

 • Systemy zawierające narzędzia do organizacji czasu pracy, planowania i budżetowania oraz ewaluacji.

 

Case studies:

vertical-without-nav
1
Tekst obok listy kategori:
Case studies

Najwyższej klasy realizacje dla liderów rynku

Skontaktuj się


Rozpocznij transformację cyfrową z zaufanym partnerem

Więcej możliwości

Preferujesz kontakt telefoniczny
lub spotkanie na żywo? My również!

Poznaj nas
logoPerson1
Olga Jacek
Członkini Zarządu i współzałożycielka

Olga jest współodpowiedzialna za budowanie i implementację strategii Omega Code. Ponadto jest ekspertką w dziedzinie ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego.

logoPerson2
Mariusz Kokoszkiewicz
Prezes i współzałożyciel

Mariusz, jako prezes i współzałożyciel Omega Code, odpowiada za strategię i implementację rozwoju organizacji, zespołów oraz obszaru technologii.

logoPerson3
Mariola Pruchińska
Dyrektor Zespołów Realizacji

Manager z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży IT. Od kilkunastu lat kieruje zespołami zajmującymi się m.in. wdrożeniami systemów ERP, CRM oraz dedykowanych.

logoPerson4
Tomasz Michałowski
CTO/COO

Specjalista IT z 15-letnim doświadczeniem komercyjnym w branży IT.