Omega Code na konferencji BUSINESS WEEKEND BY BNI+ już w ten weekend!

22 Maj 2024
Aktualności |
Porady biznesowe

CEO Omega Code, Mariusz Kokoszkiewicz, wystąpi z prelecją na temat wykorzystania AI w biznesie. 

 

 

Już w najbliższy weekend (24-26 maja) CEO Omega Code, Mariusz Kokoszkiewicz, pojawi się podczas konferencji BUSINESS WEEKEND BY BNI+ w Fabryce Wełny w Pabianicach wraz z prelekcją dotyczącą wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie.

Podczas swojego wystąpienia poruszy temat aktualnej roli AI w rozwoju biznesu, wykorzystywania narzędzi sztucznej inteligencji w ramach organizacji, a także w realizacjach dla klientów.

BNI+ to wyjątkowe wydarzenie networkingwe łączące właścicieli największych firm w Polsce i okazja do nawiązania wartościowych kontaktów w Polsce. Podczas 3 dni uczestnicy odbędą sesje spotkań 1:1 z innymi uczestnikami, które moderować będzie doświadczony zespół Dyrektorów BNI +.

Do zobaczenia w Pabianicach!

Warto też przeczytać

Skontaktuj się


Rozpocznij transformację cyfrową z zaufanym partnerem

Więcej możliwości

Preferujesz kontakt telefoniczny
lub spotkanie na żywo? My również!

Poznaj nas
logoPerson1
Olga Jacek
Członkini Zarządu i współzałożycielka

Olga jest współodpowiedzialna za budowanie i implementację strategii Omega Code. Ponadto jest ekspertką w dziedzinie ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego.

logoPerson2
Mariusz Kokoszkiewicz
Prezes i współzałożyciel

Mariusz, jako prezes i współzałożyciel Omega Code, odpowiada za strategię i implementację rozwoju organizacji, zespołów oraz obszaru technologii.

logoPerson3
Mariola Pruchińska
Dyrektor Zespołów Realizacji

Manager z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży IT. Od kilkunastu lat kieruje zespołami zajmującymi się m.in. wdrożeniami systemów ERP, CRM oraz dedykowanych.

logoPerson4
Tomasz Michałowski
CTO/COO

Specjalista IT z 15-letnim doświadczeniem komercyjnym w branży IT.