Nowe funkcjonalności Pimcore 11

06 Czerwiec 2023
Pimcore |
Aktualności

Co nowego znajdziesz w Pimcore 11? Sprawdź w artykule.

1. Wprowadzenie do Pimcore 11: Nowa era zarządzania informacjami o produktach

Pimcore 11 to najnowsza wersja zaawansowanej platformy Product Information Management (PIM) i zarządzania treścią (CMS). Wprowadza ona wiele nowych funkcji, które zmieniają sposób, w jaki firmy gromadzą, zarządzają i dystrybuują informacje o swoich produktach.

 

2. Zwiększona wydajność i szybkość dzięki Pimcore 11

Pimcore 11 został zoptymalizowany pod kątem wydajności, co przekłada się na znaczne przyspieszenie procesów zarządzania informacjami o produktach. Dzięki temu użytkownicy mogą efektywniej pracować, oszczędzając czas i zasoby.

 

3. Nowe narzędzia do zarządzania danymi produktowymi

Pimcore 11 wprowadza nowe, zaawansowane narzędzia do zarządzania danymi produktowymi. Teraz możesz jeszcze łatwiej tworzyć, edytować i udostępniać informacje o swoich produktach. Przejrzysty interfejs użytkownika i intuicyjne funkcje sprawiają, że zarządzanie danymi produktowymi staje się przyjemne i efektywne.

 

4. Doskonała personalizacja dzięki Pimcore 11

Nowe funkcje personalizacji w Pimcore 11 pozwalają dostosować interfejs użytkownika i procesy pracy do indywidualnych potrzeb i preferencji. Możesz dostosować widoki, szablony i filtry, aby zoptymalizować pracę z danymi produktowymi i zwiększyć swoją produktywność.

 

5. Rozszerzalność i integracje zewnętrzne

Pimcore 11 umożliwia łatwą integrację z innymi systemami i narzędziami, co pozwala na pełne wykorzystanie możliwości platformy. Teraz możesz bezproblemowo łączyć Pimcore 11 z istniejącymi rozwiązaniami, takimi jak systemy e-commerce, CRM czy ERP, aby osiągnąć pełną synchronizację danych i zoptymalizować swoje procesy biznesowe.

 

6. Nowe funkcje analizy danych

Pimcore 11 wprowadza również nowe narzędzia analizy danych, które umożliwiają głębsze zrozumienie zachowań klientów i trendów rynkowych. Dzięki temu możesz podejmować bardziej trafne decyzje biznesowe i doskonalić strategie marketingowe.

 

7. Bezpieczeństwo i ochrona danych

Pimcore 11 dba o bezpieczeństwo Twoich danych, oferując zaawansowane funkcje ochrony, takie jak autoryzacja dwuskładnikowa i zarządzanie uprawnieniami. Twoje dane produktowe są chronione i bezpieczne, co daje Ci spokój i zaufanie.

 

8. Wsparcie i rozwój społeczności

Pimcore 11 korzysta z dynamicznie rozwijającej się społeczności, która oferuje wsparcie, rozwiązania problemów i inspirację. Możesz korzystać z bogatego ekosystemu wtyczek, szablonów i rozszerzeń, aby dostosować Pimcore 11 do swoich indywidualnych potrzeb.

 

Pimcore 11 to nowa era zarządzania informacjami o produktach. Dzięki innowacyjnym funkcjom, wydajności i elastyczności, platforma ta umożliwia firmom osiągnięcie przewagi konkurencyjnej na rynku. Jeśli szukasz kompleksowego narzędzia do zarządzania informacjami o produktach, Pimcore 11 jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Warto też przeczytać

Skontaktuj się


Rozpocznij transformację cyfrową z zaufanym partnerem

Więcej możliwości

Preferujesz kontakt telefoniczny
lub spotkanie na żywo? My również!

Poznaj nas
logoPerson1
Olga Jacek
Członkini Zarządu i współzałożycielka

Olga jest współodpowiedzialna za budowanie i implementację strategii Omega Code. Ponadto jest ekspertką w dziedzinie ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego.

logoPerson2
Mariusz Kokoszkiewicz
Prezes i współzałożyciel

Mariusz, jako prezes i współzałożyciel Omega Code, odpowiada za strategię i implementację rozwoju organizacji, zespołów oraz obszaru technologii.

logoPerson3
Mariola Pruchińska
Dyrektor Zespołów Realizacji

Manager z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży IT. Od kilkunastu lat kieruje zespołami zajmującymi się m.in. wdrożeniami systemów ERP, CRM oraz dedykowanych.

logoPerson4
Tomasz Michałowski
CTO/COO

Specjalista IT z 15-letnim doświadczeniem komercyjnym w branży IT.