Platforma BigCommerce - zalety i wady

Platforma BigCommerce - zalety i wady

Wybór właściwej platformy to jedna z najważniejszych decyzji dla firm z branży e-commerce. Wśród wielu dostępnych na rynku opcji warto wybrać taką, która w największym stopniu sprosta wymaganiom i potrzebom konkretnej organizacji. Dziś przedstawiamy wady i zalety platformy BigCommerce - sprawdź, czy to rozwiązanie dla Ciebie.

Co to jest system DXP i czym różni się od CMS?

Co to jest system DXP i czym różni się od CMS?

Jak więc zapewnić użytkownikom pozytywne doświadczenia zakupowe? Choć może okazać się to sporym wyzwaniem, istnieją już rozwiązania technologiczne, które to umożliwiają. Jednym z nich jest system DXP. Co to jest i czym różni się od dobrze znanych platform CMS?

Top 6 Trendów w e-commerce 2024

Top 6 Trendów w e-commerce 2024

Rozwój rynku e-commerce, który został przyspieszony przez pandemię, w minionym roku trochę zwolnił. W 2024 roku z pewnością nie zabraknie jednak nowości i zjawisk, które przyczynią się do dalszego dynamicznego wzrostu tej branży. Jeśli zastanawiasz się, jak możesz rozwijać swój sklep i zwiększyć jego konkurencyjność jeszcze w tym roku, poznaj 6 najważniejszych trendów w e-commerce na 2024.

Top 9 Platform e-commerce na 2024

Top 9 Platform e-commerce na 2024

Funkcjonalna platforma e-commerce to obecnie podstawa działania i rentowności biznesu online. Wybór właściwego narzędzia spośród dziesiątek opcji jest jednak sporym wyzwaniem. Przedstawiamy więc listę najlepszych platform e-commerce na 2024 rok rekomendowanych przez naszych ekspertów.

Jak Pimcore obniża koszty obsługi sprzedaży?

Jak Pimcore obniża koszty obsługi sprzedaży?

Maksymalizacja zysku i ROI (zwrotu z inwestycji) to jedno z głównych wyzwań w e-commerce. Na wartość tego wskaźnika wpływa wiele czynników, zaczynając od wydatków na reklamę i kosztów stałych związanych z obsługą sprzedaży, a kończąc na liczbie zwrotów i skuteczności ofert promocyjnych.